Kėdainių klinikos atidarymas

2022-10-12

Visada apima džiaugsmas, kai šalyje, o tuo labiau tavo mieste vyksta kažkas pozityvaus, kai atsiranda nauji, modernūs pastatai vietoje stovėjusių „vaiduoklių“, kai žmonėms atsiranda naujos galimybės gauti jiems reikalingų paslaugų.

UAB „Nefrosana“, plėsdama savo veiklą Lietuvoje, visada siekė įgyvendinti savo sprendimus, kurie buvo grindžiami noru padėti žmonėms, kuriems likimas „padovanojo“ tikrai nelengvą išbandymą. Metų metus gyventi su praktiškai nefunkcionuojančiais inkstais tikrai nėra lengva ir ne visi pacientai savarankiškai pajėgūs su tuo susidoroti. Dėl to ypač svarbu šiems žmonėms sukurti kiek įmanoma patogesnį gyvenimą. Tuo tikslu Lietuvoje su partneriais steigiame dializės centrus, pirmoje eilėje orientuotus į pacientų poreikius. Siekdami padėti pacientams, ne tik atliekame dializės procedūras, naudodami modernias technologijas ir žinias, bet ir stengiamės įtraukti tuos žmones į savo didelę šeimą, kurioje jie galėtų rasti šilumą, rūpestingumą ir palaikymą, kai to labiausiai reikia.

Visiškai naują, modernų centrą rugsėjo 26 dieną atidarėme ir Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. 9. Dėkojame pirmiesiems pacientams, kurie pasitikėjo mumis ir jau nuo pirmųjų mūsų žingsnių buvo šalia. Tai visiškai naujas gy- dymo paskirties pastatas, kurio plotas yra beveik 350 kv.m. Pastatas buvo planuotas ir statytas būtent dializės klinikai, laikantis visų reikalavimų, keliamų dializės procedūroms. Klinikoje yra didžiulė dializės salė, kurioje vienu metu galima gydyti net 12 pacientų. Klinikai jaukumo suteikia didelės laukiamojo erdvės. Pacientų patogumui įrengta pacientų poilsio patalpa, kurioje pastarieji gali papietauti ar išgerti kavos. Pacientų komfortui salėse įrengti net trys televizoriai. Kad televizorių garsas nemaišytų kitiems pacientams ir dirbančiam personalui, prie lovų įrengtos ausinės. Procedūros atliekamos naujais „Baxter“ firmos aparatais, o vandenį ruošia taip pat nauja „Baxter“ firmos reversinė osmozė. Šalia klinikų pastato įrengta didžiulė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje visada vietos suras pacientai, atvykę savo transportu. Visiems pacientams, kuriems reikalinga pavėžėjimo paslauga, tokia suteikiama nemokamai. Žinodami didelę šių dienų problemą, kai vienu metu vežama net iki 8 pacientų, o tai jiems yra labai nepatogu, bandome ją spręsti. Pacientus vežame kiekvieną atskirai arba maksimaliai po 2 žmones vienoje transporto priemonėje. Taip sutaupomas pacientų laikas, o svarbiausia – sumažėja rizika, susijusi su infekcinėmis ligomis.

Klinika darbą pradeda 8 valandą ryte. Manome, kad tai yra optimalus laikas pacientams. Iki šiol jie turėdavo labai anksti keltis, o tai sukeldavo nepatogumų ypač žiemą, tamsiuoju periodu. Taip pat šis laikas optimalus ir dirbančiam personalui. Jaučiamės atsakingi prieš pacientus ir personalą, nenorime, kad procedūrą prižiūrėtų „miegantis“ gydytojas.

Mūsų dializės centro paci- entus kuruoja nefrologė Justina Kurganaitė, kuri dirba ir Kėdainių ligoninės poliklinikoje, kur konsultuoja inkstų ligomis sergančius gyventojus. Gydytojų komandoje dirba tiek Kauno klinikų (LSMUI ligoninė), tiek Kauno ligoninės (buvusi Kauno II ligoninė), tiek Kėdainių specialistai. Slaugytojų branduolį sudaro slaugytojos, kurios dirbo ir Kėdainių ligoninėje buvusioje dializėje.

Nefrosana visoje Lietuvoje turi partnerių. Tai Nefrida, Nefrovita, Diahema, Dialimeda, kurių kaip ir Nefrosanos, svarbiausias kokybės kriterijus darbe – tinkamas požiūris į pacientą ir darbuotoją. Turėdami partnerius galime užtikrinti pacientų viešnagę Palangoje, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose.

Paminėjome tik dalį mūsų klinikos privalumų. Todėl kaip sako patarlė „geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą išgirsti“. Kviečiame visus dializuojamus pacientus, jų šeimos narius, transplantuotus pacientus į atvirų durų dieną, kuri vyks 2022–10–18 nuo 16 val.

Programa pridedama.

Kvietimas_UAB Nefrosana_Kėdainiai


UAB „Nefrosana“

Registracijos adresas: Nidos g. 3A, 93220 Klaipėda

Įmonės kodas: 304347275

© 2024 UAB „Nefrosana“. Visos teisės saugomos.